Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
27.6.2022

Rozpoczynamy wakacje w Da Vinci's International Primary School

Koniec roku szkolnego zawsze przynosi wiele emocji. Zdobywanie ostatnich ocen, robienie planów na wakacje, pożegnania ze znajomymi - to wszystko zaprząta głowy uczniów w czasie czerwcowych dni. Możemy jednak z całą pewnością powiedzieć, że każdy z nich zdecydowanie zasłużył na chwilę odpoczynku i zabawy.

24 czerwca zebraliśmy się wszyscy, aby uczcić zakończenie tego roku szkolnego i z nadzieją pomyśleć o kolejnym. Uczniowie otrzymali świadectwa i piękne dyplomy, a także wysłuchali gratulacji ze strony swoich nauczycieli, którzy przez ostatnie miesiące towarzyszyli im na tym etapie edukacji. Sami również mieli okazję podziękować za troskę i wsparcie.

 

 

Gry i uśmiechy po zakończeniu roku szkolnego

Po części oficjalnej oczywiście przyszedł czas na zabawę. Na uczniów czekały dmuchane zjeżdżalnie, słodka wata cukrowa, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Na szczęście wystarczyło czasu, aby spróbować każdej z tych rzeczy. O tym, jak uczniowie się bawili, najlepiej świadczą uśmiechy, które widzieliśmy na ich twarzach!

 

 

Zasłużony odpoczynek

Na koniec pozostaje nam życzyć naszym uczniom wszystkiego, co najlepsze na trwające już wakacje. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym wrócicie pełni energii i nowych pomysłów, które będziecie wcielać w życie. Życzymy również spokojnego odpoczynku w czasie wakacyjnych wyjazdów, rozwijania swoich pasji i zdobywania kolejnych doświadczeń!

 

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.

Albert Einstein