Wrzesień w Da Vinci’s International Primary School
Wrzesień w Da Vinci’s International Primary School
12.10.2021

Wrzesień w Da Vinci's

Ostatni miesiąc był dla nas pełen wrażeń i atrakcji. Powitaliśmy nowy rok szkolny z licznymi pomysłami i energią na ich zrealizowanie. Jednym z nich było przekazywanie sobie dobrych wieści w Dzień Dobrej Wiadomości. W międzyczasie zauważyliśmy też, że liście drzew zmieniają już kolor, bo rozpoczyna się jesień.

 

 

Wrzesień zakończyliśmy świętowaniem Dnia Chłopaka. Z tej okazji nasi chłopcy otrzymali drobne upominki i najserdeczniejsze życzenia. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego!

Nie zabrakło też przejawów kreatywności. Na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się kolorowe dekoracje, ale również nasi uczniowie artystycznie się wykazali.

 

 

Wyjątkowo aktywna była klasa 5. Na zajęciach IPC uczniowie wykopali z ziemi przed budynkiem szkoły kapsułę czasu pełną wiadomości z przeszłości. Sami też dodali do niej, kilka rzeczy, które chcieliby przekazać kolejnym rocznikom.

 

 

Z kolei na plastyce zainspirowali się twórczością Katarzyny Kobro i Alexandra Caldena, a następnie stworzyli własne kompozycje z papieru, które nadal można podziwiać przy wejściu do budynku szkoły przy ul. Pilotów.

 

 

Wrzesień dawno się skończył i trwa już październik, a my dalej angażujemy się w ciekawe projekty. Spodziewajcie się kolejnych podsumowań już wkrótce!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.

Albert Einstein