Trzydniowa wycieczka do Zakopanego
Trzydniowa wycieczka do Zakopanego
20.6.2022

Odwiedzamy Zakopane i okolice!

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się w zeszłym tygodniu na trzydniową wycieczkę do Zakopanego. W jej trakcie czekała na nich moc atrakcji, od chodzenia po górach, przez basen, po wizytę w muzeum iluzji. Każde z dzieci z pewnością znalazło w ciągu tych trzech dni chwilę, która szczególnie zapadła mu w pamięć.

Wyprawy w góry mogą być różne, tym razem zdecydowaliśmy się więc na spacer na Rusinową Polanę oraz wjazd koleją linowo-terenową na Gubałówkę. W obu miejscach czekały na nas niesamowite widoki, pełne zieleni i błękitu. Pogoda również dopisała, a wycieczka wywołała wiele uśmiechów na twarzach dzieci. Zobaczcie sami, jak się wtedy bawiliśmy!

 

 

Jedną z największych atrakcji w czasie wycieczki była wizyta w muzeum iluzji. To właśnie tam nasi uczniowie mieli możliwość przemierzenia fantastycznych światów i zaginania czasoprzestrzeni na wyjątkowej ekspozycji. Wyprawa na biegun północny, skocznię narciarską czy odwiedziny w chatce czarownicy - możecie śmiało wybierać z tej listy, bo w muzeum iluzji dzieci trafiły w każde z tych miejsc!

 

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.

Albert Einstein