Dzień Dziecka w Da Vinci’s
Dzień Dziecka w Da Vinci’s
11.6.2021

Relacja z Dnia Dziecka w Da Vinci's International Schools

1 czerwca obchodziliśmy wyjątkowy dzień, w którym wszyscy nasi uczniowie mieli swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym, chcemy jeszcze raz życzyć dużo uśmiechu, wiele radości w życiu i spełnienia marzeń!

Chcemy także pokazać, jak nasi uczniowie spędzili ten dzień. Atrakcji było wiele i każdy z pewnością znalazł coś dla siebie.

 

 

Szkoła przy ul. Podbipięty

Teren przy ul. Podbipięty zmienił się w Dzień Dziecka w wielki plac zabaw. Uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, tworzeniu ogromnych baniek mydlanych lub aktywnie spędzić czas na zjeżdżalniach. Aby zregenerować siły, dzieci mogły zajadać się watą cukrową i popcornem.

Na Dzień Dziecka urządzono także pokaz mody pełen kolorowych strojów. Animowania niektórych zabaw podjęli się uczniowie liceum, którzy zajęli się swoimi młodszymi kolegami.

Szkoła przy ul. Pilotów

Zabawa trwała również w budynku przy ul. Pilotów. Uczniowie skorzystali z pięknej pogody i urządzili piknik na słońcu, na którym grali w gry planszowe.

Jednocześnie trwał turniej tenisa stołowego, w którym każdy miał szansę wykazać się swoimi umiejętnościami. Można było także spróbować swoich sił w piłkarzykach. Na sportowych atrakcjach oczywiście się nie skończyło, były też bardziej artystyczne aktywności. Na warsztatach rękodzieła uczniowie mogli wykonać własne mandale. Po wszystkim czekał na nich seans filmowy i smaczna pizza.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie dobrze się w tym dniu bawili i że będzie jeszcze okazja na takie spotkania!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.

Albert Einstein