Nasza oferta została wzbogacona o klasy z rozszerzonym językiem angielskim! 

Dowiedz się więcej

Da Vinci’s International School w Brzesku
Dwie postawy programowe: polska i międzynarodowa

Dowiedz się więcej

Rekrutacja do klas 0-3 jest teraz możliwa przy ul. Podbipięty 66. Dzieci będą dowożone do szkoły naszymi busami. W celu zapisu swojego dziecka do naszej szkoły prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Sprawdź warunki rekrutacji

Rekrutacja do klas 4-8 jest teraz możliwa w jednej lokalizacji: Pilotów 4c. Dzieci będą dowożone do szkoły naszymi busami. W celu zapisu swojego dziecka do naszej szkoły prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Regulamin Rekrutacji

Na Pilotów 4c znajduje się druga placówka naszej szkoły podstawowej. W budynku prowadzimy zajęcia dla klas 4-8 oraz klas licealnych.

Napisz do nas by dowiedzieć się więcej

Sprawdź jak wygląda English Primary School na Podbipięty z lotu ptaka.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu!

Zobacz film
O naszej szkole

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Longinusa Podbipięty 66 w Krakowie, a jego powierzchnia to ponad 1000 m².

Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, dlatego teren placówki jest ogrodzony i stale monitorowany, co uniemożliwia wejście niepowołanym osobom.

Dzięki salom lekcyjnym wyposażonym w tablice interaktywne oraz sali multimedialnej, nasi Uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę, zdobywają nowe zainteresowania oraz oswajają się z technologią, która stała się nieodłącznym elementem otaczającego nas świata.

Nowoczesna i funkcjonalna stołówka w budynku szkoły pozwala wykorzystać 25-minutową przerwę na spokojne i nieśpieszne zjedzenie posiłku. Zbilansowane posiłki i komfort spożywania wpisują się w ideę Slow Food z jej prozdrowotnymi aspektami.

Wyróżniającym nas elementem jest przestrzenna i imponująca hala sportowa bogato wyposażona w niezbędne urządzenia i odpowiedni sprzęt do realizacji zajęć dydaktycznych z wychowania fizycznego. Jest to także miejsce przeznaczone do realizacji sportowych pasji naszych Uczniów. Lokalizacja poza ścisłym centrum miasta pozwala nam również udostępnić boisko na świeżym powietrzu, co zapewnia Uczniom warunki do spędzania czasu na zewnątrz.

Wirtualny spacer po szkole

Zobacz jak wygląda nasza szkoła bez opuszczania swojego domu!

Poznaj nasze atuty
 • Certyfikat YLE

  Wdrażamy specjalny program języka angielskiego przygotowujący dzieci do egzaminu Young Learners English (YLE).

  Zobacz
 • Zajęcia dodatkowe

  English Primary School oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych wliczonych w czesne, jak i obszerne portfolio zajęć dodatkowo płatnych.

  Zobacz
 • Indywidualna ścieżka rozwoju

  Każdy Nasz Uczeń jest indywidualną jednostką, której wyjątkowe atuty muszą zostać zidentyfikowane, by właściwie wykorzystać możliwości Dziecka.

  Zobacz
 • Założenia programowe

  Szkoła Podstawowa English Primary School realizuje brytyjską oraz polską podstawę programową w języku angielskim, który jest naszym językiem wykładowym.

  Zobacz
 • Metody

  Content and Language Integrated Learning (CLIL) – metoda kształcenia przedmiotowo-językowego rekomendowana prze Komisję Europejską.

  Zobacz
 • Dowóz

  English Primary School zapewnia Naszym Uczniom dowóz do szkoły i do domu, który jest wliczony w czesne.

  Zobacz
Nasza misja
Przyjazna szkoła

Zależy nam na tym, aby czas, który Rodzice spędzają z Dziećmi, był przepełniony rodzinnymi rozmowami, zabawą oraz rozwijaniem wspólnych pasji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zapracowanych Rodziców i oferujemy szeroki wybór zajęć dodatkowych oraz możliwość odrabiania zadań domowych w naszej Świetlicy pod czujnym okiem nauczyciela. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Dzieci nauczą się odpowiedzialności i konsekwencji oraz nawiążą lepszy kontakt z naszymi pedagogami.

Wszystkie książki i zeszyty zostają w szkole – Uczniowie do domu wracają nie po to, by odrabiać lekcje, lecz aby jak najlepiej spędzić ten czas ze swoją rodziną.

Dzięki tej filozofii dbamy o prawidłową postawę naszych Uczniów oraz pozwalamy przeznaczyć ich wolny czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

 

Dowiedz się więcej
Sala multimedialna

Multimedia stają się coraz bardziej potężnymi instytucjami wychowawczymi, które wpływają na postawy Dzieci znacznie silniej niż modele  przekazywane tradycyjnie: przez Rodziców, wychowawców czy nauczycieli. Technologia potrafi zawładnąć czasem i odsunąć na ubocze realne wartości a jednocześnie ciekawa forma przekazu powoduje, że sam proces przyjmowania informacji jest najczęściej mimowolny i zarazem przyjemny. Kluczem do bezpiecznego osadzenia młodych ludzi w społeczeństwie informacyjnym jest edukacja w obszarze technologii.

Nasza sala multimedialna wyposażona w nowoczesny sprzęt elektroniczny, pozwala na kontrolowane wprowadzenie Dzieci w świat cyfrowy i zaszczepienie higieny pracy w internecie.

Dowiedz się więcej

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.

Albert Einstein